orientální tancearomaterapiearomamasáželéčení drahými kamenyreikivýklad tarotových karet
 

Reiki je harmonizující vesmírná energie, která se předává pomocí přikládání rukou. V případě potřeby jí lze působit i na dálku, popřípadě jí nabít nějaké předměty, jako jsou drahé kameny apod. Využívá se k léčbě fyzických i psychických problémů, neboť jedno nelze oddělit od druhého.

Délka ošetření trvá cca 30 - 60 min a počet sezení se řídí individuální potřebou ošetřovaného člověka.
Výborná je kombinace předání Reiki při
aromamasáži.

Cena sezení je ... 250 Kč

Něco málo o reiki
Reiki je vlastně v překladu univerzální životní energie, stejně jako u Indů prána nebo v Číně čchi. Reiki má svou vlastní moudrost. Stačí položit na klienta ruce a energie reiki si najde svou cestu tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Při používání reiki je třeba si také uvědomit, že neléčíme my, skrze nás je léčeno - jsme jen nástroji. Reiki je řízena Vyšší silou a proto je také možno při léčení pocítit přítomnost světelných bytostí, které nás při léčení vedou. Vlastně ani nejde o léčení. Pouze pomáháme předat tělu energetický impuls a tělo se vyléčí samo. Reiki není ani náboženství, ani sekta. Reiki je možno používat také jako podpůrnou terapii při závažných onemocněních.

Jak reiki léčí
Naším tělem procházejí energetické dráhy - meridiány a máme i energetická centra - čakry. Reiki pomáhá při odstraňování bloků na těchto meridiánech či čakrách i jednotlivých orgánech. Žák může tyto bloky pociťovat jako chlad nebo brnění v rukou. Tím, že se tyto dráhy uvolní, dochází ke zlepšenému zásobování určité oblasti těla energií, která může opět volně proudit. Reiki si vždy sama najde v těle místo, které potřebuje energii nejvíce. Reiki léčí také tak, že odstraní jemně a pozvolna příčinu nemoci. A když je odstraněna příčina, zmizí i následek - nemoc. Víme přece, že 95 % všech nemocí vzniká v psychice člověka a reiki ovlivňuje výrazně právě i psychický stav klienta.